برنامه :: باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان

وبگاه اطلاع رسانی

باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان
۱۵ سال یار و همراه رسانه ای هواداران ابومسلمی

برنامه چهار هفته لیگ دسته اول توسط سازمان لیگ اعلام شد

| ۳۶۱ |
برنامه چهار هفته لیگ دسته اول توسط سازمان لیگ اعلام شد. به گزارش  روابط عمومی مؤسسه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان، سازمان لیگ برنامه چهار هفته اول لیگ دسته اول (جام آزادگان) را بدین شرح اعلام کرد.*چهارشنبه 3/7/92 سیاه جامگان مشهد - فولاد یزد ساعت 15 ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد/ گیتی‌پسند اصفهان - شهرداری بندرعباس ساعت 15 و 15 دقیقه ورزشگاه فولاد شهر اصفهان/ گل‌گهر سیرجان - صنعت نفت آبادان ساعت 15 و 15 دقیقه ورزشگاه اختصاصی گل‌گهر سیرجان/ نساجی مازندران - پدیده مشهد ساعت 15 و 15 دقیقه ورزشگاه متعاقباً اعلام می‌شود./ نیرو زمینی تهران - شهرداری یاسوج ساعت 15 و 15 دقیقه ورزشگاه شهدای نزاجا تهران/ مس رفسنجان - البدر بندر کنگ ساعت 15 و 15 دقیقه ورزشگاه تختی رفسنجان / یزد لوله - ابومسلم خراسان ساعت 15 و 15 دقیقه ورزشگاه شهید نصیری یزد....

برنامه کامل لیگ دسته اول فوتبال اعلام شد. ابومسلم و 13 بازی پیش رو

| ۳۱۸ |
مراسم قرعه‌کشی لیگ دسته اول امروز برگزار و برنامه این رقابت‌ها اعلام شد. رقابت‌های لیگ دسته اول قرار است از 31 شهریور با حضور 26 تیم در دو گروه 13 تیمی آغاز شود و اواخر اردیبهشت سال 93 به پایان برسد.  برنامه کامل لیگ دسته اول به شرح زیر است: هفته اول گروه اول: گیتی‌پسند اصفهان _ شهرداری بندر عباس، صنعت نفت آبادان_ گل گهر سیرجان، استقلال اهواز _ الوند همدان، پدیده مشهد _ نساجی مازندران، سیاه‌جامگان مشهد _ فولاد یزد،  شهرداری یاسوج _ نیروی زمینی تهران، در این هفته گهر دورود استراحت دارد. گروه دوم: مس رفسنجان_ مس سنگون ورزقان،  نفت مسجد‌سلیمان_ پاس همدان، ایران‌جوان بوشهر _ نفت و گاز گچساران، ابومسلم خراسان_ آهن بافق یزد، راهیان کرمانشاه_ سایپای شمال، داماش ایرانیان _ پیکان تهران، در این هفته آلومینیوم هرمزگان استراحت دارد....

پس از قرعه جام حذفی باشگاههای کشور، برنامه کامل جام حذفی اعلام شد. شهرداری بندرعباس با ابومسلم خراسان

| ۳۴۶ |
بر اساس قرعه کشی که لحظاتی پیش انجام شده است، برنامه مراحل اول، دوم، سوم و چهارم رقابتها مشخص شد. به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، برنامه مرحله اول 13 شهریور و برنامه مرحله دوم در 24 شهریور برگزار خواهد شد. برنامه بازی‌های هفته سوم که با حضور تیم‌های لیگ دسته دوم دسته اول و ده قهرمان برتر استان‌ها برگزار می‌شود به شرح زیر است: 24-آلومینیوم و هرمزگان_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است. 25-کاسپین وزنی _ استقلال ساری 26-مس رفسنجان _ نیروی زمینی تهران  27-گاز فجر جم _ شهرداری لنگرود 28-داماش ایرانیان تهران_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است 29-شهرداری جویبار_ گهر دورود 30-اتکای گلستان_ شهرداری اراک 31-پیام صنعت آمل _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است 32-نیکی‌پسند اصفهان_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است...

هفته هفتم لیگ دسته یک ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر ساعت 30/15

| ۳۸۸ |
شاهین بوشهر = ابومسلم خراسانهفته هفتم لیگ دسته یک فوتبال کشور، چهارشنبه 3 آبان ساعت 15:15 در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر...  به امید پیروزی مشکی پوشان خراسانی

هفته هفتم لیگ دسته یک ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر ساعت 30/15

| ۳۸۲ |
شاهین بوشهر = ابومسلم خراسانهفته هفتم لیگ دسته یک فوتبال کشور، چهارشنبه 3 آبان ساعت 15:15 در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر...  به امید پیروزی مشکی پوشان خراسانی

هفته ششم لیگ دسته اول، ابومسلم خراسان - اتکا گلستان، پنجشنبه 27 مهر ماه 91 - ساعت 14:30 ، ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد

| ۴۹۳ |
هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال باشگاههاى کشور - جام آزادگان ... ابومسلم خراسان - اتکا گلستان، پنجشنبه 27 مهر ماه 91 - ساعت 14:30 ، ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد، به امید پیروزى مشکى پوشان خراسانى

هفته ششم لیگ دسته اول، ابومسلم خراسان - اتکا گلستان، پنجشنبه 27 مهر ماه 91 - ساعت 14:30 ، ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد

| ۴۰۷ |
هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال باشگاههاى کشور - جام آزادگان ... ابومسلم خراسان - اتکا گلستان، پنجشنبه 27 مهر ماه 91 - ساعت 14:30 ، ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد، به امید پیروزى مشکى پوشان خراسانى