• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

فاضل‌فکور: هنوز به تغییر کادر فنی فکر نمی‌کنیم، کم نگذاشته‌ایم، اما این وضعیت نتیجه‌گیری نیست

   |  سه شنبه 9 آبان 1391
فاضل‌فکور: هنوز به تغییر کادر فنی فکر نمی‌کنیم. کم نگذاشته‌ایم، اما این وضعیت نتیجه‌گیری نیست. پس از باخت ابومسلم به شاهین بوشهر، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ابومسلم اولین جریمه این فصل خود را شاهد بودند و مدیرعامل باشگاه بلافاصله پس از بازی خبر کسر 5 درصد از قرارداد همه بازیکنان را به رسانه‌ها داد. فاضل‌فکور با این جریمه ناراحتی خود از باخت و نتیجه نگرفتن تیمش را نشان داد. رئیس هیات عامل باشگاه ابومسلم در گفت گو با «خبر ورزشی» در خصوص وضعیت فنی ابومسلم و همچنین موضوع کهنه مالکیت این تیم توضیحاتی داده است که در ادامه می‌خوانید: ابومسلم یک باخت دیگر را هم تجربه کرد، از وضعیت تیم‌تان راضی هستید؟ خیر، اصلا راضی نیستم. نه تنها ما، بلکه مردم مشهد و هواداران تیم هم از این وضعیت ناراضی‌اند، ما هر چیزی که تیم لازم داشته است را فراهم کرده‌ایم و از لحاظ تدارکات هیچ چیز کم نگذاشته‌ایم، اما بعد از 7هفته هنوز نتیجه دلخواه را نگرفته‌ایم....

وضعیت پرداخت های تیم چگونه است؟

ما تنها تیم فوتبال کشور هستیم که تا به حال 30 درصد از قرارداد تمام بازیکنان تیم را داده‌ایم و حتی برخی آقایان تا 40 درصد قرارداد خود را گرفته‌اند، اما با این حال نتایج تیم اصلا راضی کننده نیست.

5 درصد هم از قرارداد بازیکنان و کادر فنی تیم کم کرده‌اید...

بازی تیم اصلا راضی کننده نبود، اما در عین حال داور هم در صحنه پنالتی سختگیرانه عمل کرد. با این حال با توجه به اینکه همه چیز برای تیم محیا است و به مرز آمادگی رسیده‌ایم، انتظار نداشتیم این طور شکست بخوریم.

چقدر برای ابومسلم شانس صعود قائلید؟

ما تیم خوبی داریم و امیدواریم در آینده نتایج بهتری بگیریم، تیم باید نتایج گذشته را جبران کند و اجازه ندهد کار در هفته‌های آخر به اما و اگر بکشد.

هفته هفته از لیگ گذشته و این نتایج به دست آمده، هنوز به فکر تغیییر در کادر فنی نیفتاده‌اید؟

خیر، اصلا به این مساله فکر نمی‌کنیم، ما کادر فنی خیلی خوبی داریم، حشمت مهاجرانی، خداداد عزیزی و غلام پیروانی افراد بزرگی هستند و ما از کادر فنی راضی هستیم، البته نمی‌خواهم بگویم بازیکنان مشکل دارند، اما باید بررسی کنیم ببینیم نقطه ضعف تیم کجاست.

موضوع مالکیت تیم به درازا کشیده شده، آخرین خبر در مورد مالکیت باشگاه چه بوده است؟

ببینید در مهرماه سال گذشته استعلامی از موسسه میزان گرفتیم در مورد بدهی‌های باشگاه به این موسسه و آن‌ها اعلام کردند که به نام ابومسلم 11 میلیاردو 400 میلیون تومان وام گرفته شده است که این موضع را بررسی کردیم و پس از جلسات زیاد با مدعیان مالکیت و سهامداری تیم از جمله بنی‌اسد، مجد‌الاسلام و سلطانی در نهایت بر اساس اعلام خود آن‌ها به عدد یک میلیارد و 400 میلیون تومان رسیدیم، به این معنی که تنها این مقدار از وامی که گرفته شده است برای ابومسلم هزینه شده و بقیه پول‌ها در پروژه‌های دیگر ازجمله پروژه‌های لرستان خرج شده است، سپس ما اعلام کردیم که حاضریم این مبلغ از بدهی تیم را به میزان پرداخت کنیم تا آقایان مالکیت تیم را واگذار کنند.

نظر آن افراد چه بود؟

در آخرین جلسه، ما پیشنهاد خود را دادیم و با گذشت چند هفته هنوز منتظر اعلام نظر آن‌ها هستیم؛ ما اعلام کردیم آقایان یا بیایند هزینه‌ها را بدهند و تیم را تحویل بگیرند، یا به اندازه سهم خود در تیم مشارکت کنند و یا مالکیت را به ما منتقل کنند، اما هیچ کاری نمی‌کنند، با این شرایط کار تیم سخت می‌شود و باید هرچه زودتر تکلیف را مشخص کنند، با این وضعیت حواشی مالکیت به تیم زیان خواهد رساند و باید این موضوع را برای همیشه حل کرد.

تکلیف سندی که در اختیار محمدرضا عباسی است چه می‌شود؟

ببینید وقتی که می‌گوییم با مالکین صحبت کرده‌ایم به این معنی است که این افراد همگی یک گروه هستند و توافقی که شده با همه آن‌ها است. ما بارها اعلام کرده‌ایم که هرکسی می‌خواهد بیاید سهم خود از هزینه‌ها را بدهد و در مدیریت مشارکت کنند، یا اصلا همه هزینه‌های ما را بدهد و تیم را تحویل بگیرد و یا ما میزان بدهی تیم به موسسه میزان را می‌دهیم تا مالکیت را منتقل کنند و اجازه بدهند تیم بدون حاشیه کار کند.

منبع: ویژه‌نامه خبر ورزشی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic