• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

سرمربی ابومسلم: مشکلات ابومسلم را همه کشور به جز مسئولان خراسان رضوی می‌دانند!

   |  دوشنبه 16 دی 1392

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان گفت: مشکلات تیم فوتبال ابومسلم را همه کشور به جز مسئولان خراسان رضوی می‌دانند. علی حنطه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار کرد: ابومسلم در بدترین سال خود به این وضعیت دچار نشده بود و در حال حاضر مشکلات این تیم را همه کشور می‌دانند اما مسئولان استانی گویا نمی‌خواهند این مشکلات را بدانند. وی بیان کرد: احساس شخصی بنده این است که مسائل پشت پرده‌ای وجود دارد و عده‌ای به دنبال انتقام جویی هستند و هدف نهایی آنها این است که تیم فوتبال ابومسلم خراسان به وضعیتی مشابه تیم فوتبال پیام دچار شود و ابومسلم هم مانند این تیم به دسته‌های پائین‌تر برود. سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان بیان کرد: هدف آنها این است که با پائین رفتن ابومسلم، ابومسلم نوینی را بسازند اما محال است که این اتفاق بیفتد....

حنطه تصریح کرد: در حال حاضر یک اسپاسر مالی برای تیم پیدا شده است و نماینده تام الاختیار این اسپانسر آقای عزیزی است، این اسپانسر تعهد داده است که بدهی ابومسلم در فدراسیون فوتبال را پرداخت کند، همچنین بدهی تیم ابومسلم به فیفا را که ناشی از شکایت دو بازیکن خارجی سابق این تیم است را پرداخت کند ولی آقایان حاضر نیستند با این اسپانسر صحبت کنند و باید دلیل این مسئله را از آنها جویا شد.
وی گفت: این افراد با ابومسلم مشکل دارند، اما باید به آنها گفت ما با همین جوانان کنونی تیم، با قدرت در مسابقات حاضر می‌شویم و در نهایت آنها هستند که باید پاسخ مردم را بدهند.
سرمربی تیم فوتبال ابومسلم خراسان خاطرنشان کرد: الان بسیاری از بازیکنان من پول توجیبی ندارند و کفش‌های ورزشی خود را هم چسب کاری کرده‌اند، 14 تا 15 بازیکن هم از تیم ما جدا شده‌اند اما با همین وضعیت همچنان در حال ادامه دادن هستیم و پا به پای تیم‌های صنعتی در حال جلو رفتن هستیم.
حنطه تصریح کرد: در این شرایط صدا و سیما هم به کمک ما نیامده است در حالی که اگر صدا و سیمای استان بازی‌های تیم فوتبال ابومسلم خراسان را پوشش دهد مردم با بسیاری از مشکلات تیم آشنا می‌شوند.
وی اظهار کرد: ما کار خود در لیگ یک را به خوبی بلد هستیم و مسیر خود را ادامه می‌دهیم و در حال حاضر با تیم‌های صنعتی گروه خود مثل یزد لوله، مس رفسنجان، پیکان و نماینده گچساران در حال رقابت هستیم اما مطمئن هستم همین افرادی که امروز به تیم فوتبال ابومسلم کمک نمی‌کنند فردا پشیمان می‌شوند و البته این مسئله برای ابومسلم سودی ندارد.
شهردار و شورای شهر به وعده خود برای کمک به ابومسلم عمل کنند
حنطه گفت: ابومسلم نام ماندگار ورزش این شهر و استان است و بسیاری از بازیکنان و مربیانی که در این تیم هستند دنبال مسائل مالی نیستند که اگر بودند، می‌توانستند از این تیم جدا شوند و تمام این مسائل در شرایطی است که بازیکنان من حتی یک درصد از قرار داد خود را نیز دریافت نکرده‌اند.
وی با اشاره به قول شهردار مشهد برای کمک به تیم فوتبال ابومسلم خراسان بیان کرد: آقای شهردار دو هفته قبل گفتند که مبلغ 200 میلیون تومان به ابومسلم کمک می‌کنند اما هنوز این مسئله محقق نشده است که اگر این کمک را انجام بدهند، می‌توانیم 10 درصد از قرار داد بازیکنان خود را پرداخت کنیم.
حنطه عنوان کرد: شورای شهر مشهد هم قول‌های در این زمینه داده است و باید از آقای بصیری پور بخواهم به این وعده‌ها عمل کنند.
وی گفت: آقایان باید جلو بیایند و کمک کنند و بعد از تعیین مالکیت تیم، وجوه خود را دریافت کنند.
سرمربی تیم فوتبال ابومسلم بیان کرد: در حال حاضر هزینه هتل تیم ما را مدیرعامل سیاه جامگان اهدا می‌کند و این در شرایطی است که خودشان مشکلات خاص خود را دارند.
حنطه افزود: دو هفته قبل در برنامه ورزش خراسان آقایان قول دادند مشکل ابومسلم را حل کنند اما هنوز خبری نشده است و این در حالی است که بازیکنان تیم‌هایی مانند سایپای قائمشهر و ایرانجوان بوشهر 10 تا 20 درصد قرار داد خود را در یافت کرده‌اند.
وی گفت: 25 اسفند بازی‌های لیگ دسته اول به اتمام می‌رسد و آقایان بهتر است اگر نمی‌خواهند کمک کنند دلایل خود را نیز بگویند و نباید فردا بعد از اتمام بازی‌های سراغ من و بازیکنانم به عنوان مقصر این وضعیت بیایند.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic