• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

مشاور شهردار مشهد: هیچ درخواستی مبنی بر کمک به ابومسلم از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان نداشتیم!

   |  جمعه 20 دی 1392

مشاور و رئیس حوزه شهردار مشهد نیز درباره قول شهردار مبنی بر پرداخت 200 میلیون تومانی به ابومسلم گفت: این نقل قول را خود شهردار مشهد نیز در رسانه‌ها خوانده است، درحالی‌که اصلا چنین چیزی صحت ندارد. مجید پیراسته ادامه داد: اینکه بتوانیم به ورزش کمک کنیم، جزء برنامه‌های اصلی ما بوده است، اما اینکه بخواهیم بدون برنامه، کمکی را آن هم در حوزه ورزش حرفه‌ای انجام دهیم، یک امر کاملا غیرمنطقی است، اما بدون تردید در آینده این کمک‌ها صورت خواهد گرفت. وی درباره اینکه ابومسلم در حال حاضر نیازمند کمک مالی است، اظهار کرد: این موضوع باید از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان به صورت مکتوب به ما اعلام شود که تا به حال این امر صورت نگرفته است و بدون تردید اگر نیاز باشد، ما در شهرداری حتما به صورت فوری آن را بررسی خواهیم کرد....

با تعطیلی روز دوم تمرینات مشکی‌پوشان

ابومسلم سکته زد! تمرینات ابومسلم برای روز دوم هم برگزار نشد، تا عملا شایعات بازی نکردن این تیم در مسابقه روز شنبه مقابل پیکان که در تهران برگزار می‌شود، رنگ واقعیت به خود بگیرد! به گزارش خبرنگار گروه ورزش شهرآراآنلاین، اگر ابومسلم به هر دلیلی در بازی مقابل پیکان حاضر نشود، بدون تردید براساس رأی کمیته انضباطی به یک دسته پایین‌تر سقوط خواهد کرد تا رؤیای افرادی که سال‌ها به دنبال نابودی این تیم بوده‌اند، کم‌کم به واقعیت تبدیل شود. به هر شکل، موضوع مطرح شده این است که تنها تیم ریشه‌دار شرق کشور هم اکنون سکته کرده و اگر مسئولان دیر بجنبند برای احیای این تیم، دیگر وقت و زمانی نخواهند داشت.

خداداد: یک عده برای ابومسلم، دعای مرگ می‌کنند

خداداد عزیزی، مدیرفنی سابق ابومسلم که چند روزی است از این تیم جدا شده، در این رابطه به شهرآرا گفت: تمرینات تعطیل شده است و بازیکنان هم به خانه‌های خود رفته‌اند و معلوم نیست چه بر سر این تیم خواهد آمد.

وی ادامه داد: متاسفانه در این شهر، افراد بیشتر از اینکه به دنبال کمک کردن به ابومسلم باشند، به دنبال این هستند تا هریک لگدی به این تیم بزنند. هفته‌هاست که می‌گوییم یکی به داد این تیم برسد، اما هیچ کس گوش نمی‌کند. در این شهر یک عده دوست ندارند، این تیم بماند و هر لحظه برایش دعای مرگ می‌کنند.

خداداد عزیزی تصریح کرد: من از خودم هم برای این تیم گذشتم، اما یک نفر پیدا نشد تا بگوید ما هم کمک می‌کنیم. فقط حرف و حرف، آخر چقدر صحبت می‌کنید. اگر این حرف‌ها و مشکلات ابومسلم را به سنگ گفته بودیم، بدون تردید از خجالت آب می‌شد، اما مسئولان ککشان هم نمی‌گزد!

وی در رابطه با اینکه گفته بود تیم را با دندان تا پایان فصل نگه می‌دارد، اما حالا از این تیم کنار رفته است، تصریح کرد: هر جوری بود با چنگ و دندان این تیم را تا اینجا نگه داشتم، اما دیگر دندانی برایم باقی نمانده است که با آن ابومسلم را نگه دارم. از این به بعد چنگال‌هایم هم توان برداشتن این تیم را ندارد. وقتی می‌بینم که آقایان این را وظیفه من می‌دانند، دیگر نمی‌توانم تحمل کنم. البته من به هیچ بازیکنی توصیه نکردم تا تمرینات را ترک کند، اما اینها هم تا یک جایی می‌توانند شرایط را تحمل کنند. بازیکنان هم آبرو و هم خانواده دارند، اما کسی به فکر آبرویشان نیست و آن‌ها مجبورند تا تمرینات را ترک کنند. مطمئن باشید شرایط ابومسلم در ادامه از این هم بدتر خواهد شد و اگر همین‌طور ادامه پیدا کند، این تیم به کلی نابود می‌شود. وی درباره کمک 200میلیونی شهردار مشهد نیز گفت: این را من خودم نشنیدم، اما به ما نقل‌قول کردند. حالا اگر این مسئله واقعیت ندارد، من از شهردار مشهد خواهش می‌کنم که به این تیم کمک کند و نگذارد آبروی مشهد برود!

سرپرست هیئت فوتبال: هیچ کس حاضر نیست برای مالکیت این تیم تضمین بدهد!

سرپرست هیئت فوتبال خراسان رضوی نیز درباره شرایط پیش آمده برای تیم نیز گفت: متاسفانه در حال حاضر تیم وضعیت خوبی ندارد و اگر کسی کمک نکند تا این تیم احیا شود، مطمئن باشید که دیگر نامی از ابومسلم نخواهید شنید.

محمد جهانی‌فر ادامه داد: هیئت‌مدیره جدید تلاش زیادی کردند و حتی خداداد هم اسپانسر چند میلیاردی دارد که بتواند به تیم کمک کند، اما کسی در استان حاضر نیست تضمینی بدهد که تیم در ماه‌های آینده در اختیار اسپانسر جدید قرار می‌گیرد. در حال حاضر همه، مدیران قبلی ابومسلم را در فدراسیون فوتبال می‌شناسند و از نظر آن‌ها هیئت‌مدیره جدید، حقی برای امضا و انجام کارهای قانونی درباره ابومسلم را ندارند. وی افزود: اگر ابومسلم در بازی مقابل پیکان حاضر نشود، به لیگ پایین‌تر سقوط می‌کند و لازم است تا مسئولان استان هر چه سریع‌تر به فکر این تیم بیفتند.

منبع: شهرآرا آنلاین
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic