• بنر مناسبتی
 • slidebg1
  امیررضا خادم، معاون حقوقی و امور استان های وزارت ورزش و جوانان:
  اگر کسی می تواند هزینه های تیم محبوب ابومسلم
  را تضمین کند، پیش بیاید تا تیم به آنها واگذار شود
 • الهوا والعبوا فانی اکره ان یرى فی دینکم غلظة
  تفریح و بازى کنید
  زیرا دوست ندارم در دین شما
  خشونت و سختگیری
  دیده شود!
  پیامبر اکرم (ص)
 • شعر و طنز ورزشی
  ز ورزش بــود مـرد را راستــی

  ز سستـی کژی زاید و کاستــی
  تو کز ورزش دیگران دلخوشی
  نشاید که نامنت نهند ورزشی
 • اسلام، دین
  نشاط و شعف
  است نه اندوه...
  فیلسوف و شهید مظلوم دکتر بهشتی
  ورزش، باعث ارتقای شاخص های سلامت جسمی و روحی ورزشکاران و افزایش شور و نشاط اجتماعی در جامعه می شود

تاکید استاندار خراسان رضوی بر حفظ دوتیم فوتبال استان در لیگ برتر + تصاویر

   |  شنبه 25 دی 1395
align=bottom

استاندارخراسان رضوی بر حفظ دو تیم فوتبال استان در لیگ برتر تاکید کرد و گفت : باید از ظرفیت های موجود استان برای این مهم استفاده مطلوب شود. علیرضا رشیدیان روز شنبه در نشست شورای ورزش های همگانی استان افزود : سازمان های دولتی هیج مجوز و ردیف اعتباری برای هزینه کردن از بودجه های دولتی برای تیم داری ندارند. وی با بیان اینکه این امکان برای شرکت های دولتی وجود دارد ، افزود : برخی استان های کشور چون آذربایجان، اصفهان و مرکزی دارای شرکت های بزرگی هستند که ظرفیت سرمایه گذاری در مدیریت، حفظ و نگهداری تیم ها را دارا می باشند اما در خراسان با وجود شش هزار واحد صنعتی که 96 درصد آنها بخش خصوصی و صنایع کوچک هستند، این امکان خیلی فراهم نیست....
وی اضافه کرد : 4.5 درصد واحدهای صنعتی استان دولتی است که رقم خیلی قابل توجهی نیست ضمن آنکه همین واحدها از جمله ایران خودرو خراسان و فولاد دچار محدودیت هایی هستند چنانکه از حدود بیش از دوسال قبل پیگیری برای انتقال حساب های ایران خودرو به استان در حال انجام است و محقق نشده و نیز فولاد هم مشکلاتی از این دست دارد و به دلیل برخی مسائل در حوزه فروش ظرفیت اسپانسری( حامی مالی) ورزش را نداشته اند.
وی افزود: به منظور چاره اندیشی برای این دو تیم از جمله ابومسلم؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار نشستی را با شرکت های صنعتی استان با حضور مدیران این دو باشگاه به سرعت برگزار کند و بررسی شود که چه کمک هایی می توانند به این حوزه انجام دهند.
وی ادامه داد : همچنین بررسی شود بانک هایی که ظرفیت پشتیبانی از تیم های استان را دارند در نشستهایی با حضور مدیران هر دو تیم نحوه این حمایت ها و کمک ها را ارائه نمایند.
وی تصریح کرد: از طریق سامانه های پیامکی نیز می توان این شرایط را فراهم کرد تا هواداران مشهدی هم با سرمایه های کوچک خود به کمک تیم بیایند تا این دوتیم در فصل آینده در شرایط بهتری در لیک حضور داشته باشند.

**تمامی رخدادهای مشهد 2017 باید پیوست فرهنگی داشته باشد
رشیدیان همچنین با اشاره به رویداد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام گفت : در این راستا تمامی رخدادهای متعدد در حوزه این رویداد باید پیوست فرهنگی داشته باشد.
وی با بیان اینکه مسابقات بین المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی در روزهای آینده در مشهد برگزار می شود، اظهار کرد : باید به موضوع رویداد مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال جاری توجه ویژه ای شود و دستگاه ها و نهادهای مختلف از این فرصت برای توسعه و ارتقاء زیرساخت های موجود مشهد بهره گیرند.
وی افزود: ضرورت اساسی در این رویداد بحث تعامل با ورزشکاران سایر کشورها برای معرفی ظرفیت های تاریخی و فرهنگی و مفاخر مشهد به نمایندگی از کشور است.
وی تصریح کرد :اینکه فقط رخداد بین االمللی را به مشهد منتقل و برگزار کنیم اهمیت ندارد بلکه مهم آن است که از این امکان برای معرفی ظرفیت های مشهد در جهت هماهنگی، همدلی، وحدت و نزدیکی ملت های مسلمان دیگر و مردم مشهد استفاده شود.
وی و گفت : روح این برنامه ها تعاملات و همراهی ورزشکاران ومعرفی مفاخر و میراث تاریخی و فرهنگی است و این مساله موضوعیت سیاسی ندارد بلکه ارزش فرهنگی آن است که با موضوع ورزش آمیخته است.
استاندار خراسان رضوی همچنین با تاکید بر پوشش همه جانبه مسابقات جهان پهلوان تختی گفت: امیدواریم صدا و سیما اخبار این جام را در ابعاد بین المللی و گسترده پوشش دهد.
** ضرورت توجه به ورزش همگانی
استاندار خراسان در بخش دیگری از این جلسه بر ضرورت توجه به ورزش همگانی و ترویج و توسعه آن به عنوان یک عنصر مهم در سلامت و پیشگیری از بیماری ها و آسیب های زندگی ماشینی تاکید و عنوان کرد :حتی اگر به دنبال ورزش قهرمانی هستیم باید در تکمیل آن ورزش همگانی محور توجه قرار گیرد.
وی تصریح کرد:هماهنگی و همکاری بین بخشی برای استفاده از ظرفیت های بالقوه موجود در استان اعم از شهرداری وبسیج ، سازمان های مختلف اهمیت ویژه ای دارد ضمن آنکه در کنار امکانات این بخش ها در حوزه ورزش و جوانان هم تجهیزات و امکانات خوبی در استان ایجادشده که هماهنگی همه این بخش ها به توسعه ورزش در جامعه بویژه در بین جوانان می انجامد.
وی همچنین در بحث اعلام آمادگی شهرداری مشهد برای مشارکت در طرح های نیمه تمام ورزشی دستگاه ها با شرط استفاده عموم جامعه هم عنوان کرد : شهرداری امکان خوبی دارد که در پروژه های نیمه تمام ورزشی مشارکت کرده به شرط اینکه امکان استفاده همگانی از این ظرفیت ها فراهم شود و باید این موضوع مورد توجه دستگاه های مربوطه قرار گیرد.
وی افزود: در این راستا برخی از سالن های ورزشی که در حاشیه شهر ایجاد شده نیازمند یک سری امکانات و تجهیزات و مربیان آموزش دیده است که می توان با حفظ آن مدیریت ها و ملاحظات هر دستگاه از این امکانات بهره گرفت.
وی با اشاره به سند چشم انداز ورزش کشور گفت : در استان هم با استفاده از صاحب نظران و افراد دارای تجربه و تخصص و اساتید دانشگاهی برش استانی این سند تهیه و پیش نویس آن برای اعضا ارسال شود تا وظایف همه دستگاهها در آن مشخص گردیده و مبنای عمل قرار گرفته و به افق چشم اندازکه پوشش حداقل 50 درصدی جامعه در بحث ورزش های همگانی است، برسیم.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی هم در این نشست در خصوص سند تحول ورزش کشور گفت : هم اکنون 22 درصد مردم در برنامه های ورزش همگانی شرکت می کنند که بر اساس این سند باید این رقم به 50 درصد برسد. 
کوروش صبوریان افزود: با تهیه برش استانی این سند، برنامه ریزی در این حوزه دقیق تر انجام می شود و برای توسعه ورزش همگانی در سند تحول باید از پراکنده کاری و موازی کار در این حوزه پرهیز شود و همه امور به صورت متمرکز برنامه ریزی و اقدام گردد.
وی اظهار کرد: اجرای برنامه ها به صورت مشترک با استفاده از ظرفیت های متعدد بخش های مختلف و هم افزایی در این حوزه ضروری است.
وی گفت: هم اکنون از ظرفیت های موجود در استان و دستگاه های اجرایی که قابل توجه نیز می باشد به خوبی استفاده نمی شود که باید در این راستا اقدام مناسب صورت گیرد.
وی ادامه داد : اگر ظرفیت های همه بخش ها پای کار بیاید سرانه ورزشی استان ارتقاء مطلوبی می یابد اما نیازمند ورود همه بخش ها و حوزه ها با تمام ظرفیت های موجود هستیم.
1691/1906خبرنگار : فاطمه یوسفی ** منتشر کننده: علی حیدر شاه حسینی
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

اهم رویدادهای فوتبالی کشور در آئینه رسانه ها

فوتبالی / فوتسالی از نگاه ایسنا


اهم اخبار اقتصاد ورزش


اخبار ورزشی در قاب مهر


کلیپ ورزشی - فوتبالیهواداران ابومسلمی در وبگاه خود چه می گویند؟

با برگزاری مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین لیگ برتر فوتبال برنامه کامل این رقابت‌ها در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸، برنامه کامل نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال مشخص شد. به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم قرعه‌کشی نوزدهمین دوره لیگ برتر عصر امروز (سه‌شنبه 15 مرداد 1398) در مشهد انجام شد. این مراسم در حالی برگزار شد که به دلیل آماده نبودن ورزشگاه‌ها، زمان آغاز این مسابقات هنوز مشخص و اعلام نشده است. برنامه کامل نیم‌فصل اول لیگ نوزدهم به شرح زیر است: >>> ادامه ...


وبگاه های ابومسلمی در جستجوی چیست؟

امیر رضا خادم: همه باید برای احیای باشگاه ابومسلم تلاش کنند!  این فراز  ارزشمند از زبان معاون  محترم حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان کشور و  چهره‌ی نام آشنای ورزش استان امام مهربانی ها، حضرت امام رضا، علیه آلاف التحیه  و الثناء، دقیقاً همان هدفی است که ما از ده سال پیش در پی آنیم!  به یاد دارم تابستان سال 1386، بخشی به نام «واحد فناوری اطلاعات» اساساً در باشگاه وجود نداشت و تنها نشانه‌ی فعالیت در این زمینه، یک سایت نصفه نیمه‌ای بود که هر شش ماه  یک بار هم چه بسا به روز نمی شد! تصمیم قطعی خودمان را گرفتیم تا آغاز کنیم روند «مستندسازی» کلیه‌ی مستندات باشگاه را با شعار «هرچه متن، هرچه عکس، هرچه  فیلم و در نهایت هر چه صدا» و چون ضرورت داشت این مستندات انحصاراً در فضای دیجیتال محافظت شود، از این رو در حد توان، کلیه‌ی مستندات آنالوگ را تبدیل  به مستندات دیجیتالی کردیم و در گذشته بر روی درایوهای فیزیکی قرار دادیم و  امروزه در بستر فضای ابری نگهداری و محافظت می‌کنیم!  ...

«باشگاه فرهنگی ورزشی ابومسلم خراسان»
 Aboumoslem Khorasan FC -  www.aboumoslemfc.ir

Copyright © 2006
با تشکر از: سایت ستاپ
قدرت گرفته با از  MihanBlog.com

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic